94 nieuwe bouwkavels op Brammert

94 nieuwe bouwkavels op Brammert

Datum: september 2006

Bron: Het Belang Van Limburg


Het stadsbestuur van Dilsen-Stokkem heeft het licht op groen gezet voor een nieuwe verkaveling op Brammert in Stokkem. Het gaat om 94 nieuwe bouwplaatsen met elk een oppervlakte tussen 3 en 9 arc.
"94 percelen komen in aanmerking voor bebouwing", zegt schepen Coenen. "Zes andere percelen worden gebruikt voor het bouwen van een elektriciteitscabine, groenaanplanting, wegen en een plein. De totale oppervlakte van het terrein is 59.131 vierkante meter, en er komen 16 woningen per hectare."
De stad werkt in de nieuwe verkaveling samen met de firma Mosa. Die firma zal zelf de helft van de percelen bebouwen met woningen. Burgemeester Peters: "Die andere percelen worden verkocht aan gezinnen, aan de hand van een puntensysteem: inwoners van onze stad krijgen voorrang bij de aankoop van een perceel. De prijs is vastgesteld op 75 euro per vierkante meter. Wanneer de eerste percelen verkocht worden, hangt af van de goedkeuring van de verkaveling. Dat kan twee tot zes maanden in beslag nemen."

MMD